گالری
پیوند ها


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار محمود افخمی رشیدی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در هرات با خانواده شهید محمد جعفر توکلی

آقای محمود افخمی رشیدی به منظور عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده شهید توکلی دیدار نمود. ایشان در این ملاقات اظهار داشت: شهید توکلی متعلق به خانواده بزرگ روحانیت و مردم هرات بود و تمام مردم ازشهادت ایشان داغدار و عزادار هستند .

آقای افخمی افزود: شهید توکلی از بطن مردم بود و از نزدیک با مسائل آنها آشنا بود  و لذا در بخش های مختلف تلاش می کرد که اخوت و برادری را روز به روز در بین آحاد مردم تقویت کرده و گسترش دهد .

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران همچنین گفت: دشمنان اسلام و قرآن  با مدیریت استکبار جهانی در تلاش هستند تا با ترور افراد شاخص؛ تاثیر گذار و محبوب جنگ های فرقه ای و مذهبی را راه اندازی کرده و از این طریق به امیال شوم شان دست یابند .

وی در ادامه افزود: شهید توکلی به دنبال تجملات دنیوی نبوده و اساس برنامه هایش را عدالت اجتماعی تشکیل می داد و این از موضع گیری هایش در موارد مختلف مشهود بود. ضمن آن که این شهید والا مقام از عزت نفس بسیار بالایی برخوردار بود و مانع اجرای برنامه های تکفیری ها و دشمنان اسلام می شد و سرانجام با اقتداء به امام حسین (ع) جام شهادت نوشید .

خانواده شهید توکلی نیز ضمن تشکر و قدردانی از ابراز همدردی و حسن نیت مسئولان سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در هرات بویژه آقای افخمی رشیدی اظهار نمودند: ما مصمم هستیم تا خون شهید توکلی پایمال نشده و این موضوع پیگیری گردد ؛ هر چند عده ای سود جو می خواهند از این قضیه سوء استفاده کنند اما ما در صورت برخورد با چنین موضوعاتی قطعا و محکم موضع گیری خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت که خون این شهید بزرگوار پایمال شود.


١٦:١٨ - 1397/04/12    /    شماره : ٣٥٤٥٣٢    /    تعداد نمایش : ١٣٠٢خروج
نظرات

سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است.
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است.
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است.
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران