گالری
پیوند ها


  چاپ        ارسال به دوست

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در هرات: از تمامی ظرفیت های مان برای ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی استفاده خواهیم کرد.

در آستانه اربعین حسینی نشستی با حضور روسای شرکت های زیارتی هرات، بانک و بیمه های رازی و ملت در محل سرکنسولکری جمهوری اسلامی ایران به منظور تسهیل روند ارائه خدمات روادید به زائرین امام حسین ( ع ) برگزار شد.

آقای محمود افخمی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در هرات ضمن بیان این مطلب که حضور میلیونی مردم در راه پیمایی اربعین نشانگر ارادت مسلمانان جهان به امام حسین (ع) است، اظهار داشت: خوشحالیم که مردم مسلمان افغانستان هر سال مشتاق تر از سال گذشته در کنگره میلیونی اربعین در کربلا شرکت می کنند.

وی افزود: همکاران ما در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در هرات آماده اند تا به طور شبانه روزی به زائرین امام حسین( ع ) خدمات کنسولی ارائه کنند. 

ایشان با اشاره به این موضوع که جمهوری اسلامی ایران در ستاد اربعین تلاش می کند تا از تمامی ظرفیت ها استفاده کرده و خدمات ویژه ,ارزان و بموقع برای زائرین ارائه نماید؛ گفت: امسال هزینه ویزای دوبار ورود به جمهوری اسلامی ایران با اقامت حداکثر 30 روز فقط 60 یورو و به شکل انفرادی خواهد بود و این تخفیف صرفا برای زائرین اربعین وضع شده است.

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در هرات از تمامی روسای شرکت های زیارتی درخواست نمود به این قضیه از دید عبادی نگاه کرده و تا حد امکان هزینه ها را برای زائرین کاهش دهند .

ایشان همچنین ضمن اشاره به نقش و اهمیت بیمه اظهار داشت: در همه نقاط دنیا به موضوع بیمه اهمیت داده می شود و لذا ما نیز این بستر را برای ارائه خدمات به افرادی که به جمهوری اسلامی ایران سفر می کنند، فراهم کرده ایم.

در ادامه سرکنسول جمهوری اسلامی ایران به ابهامات و سئوالات مطروحه از سوی حضار در جلسه پاسخ داد.دانلود فايل : 5.JPG ( 241KB )


١٧:٣٧ - 1397/07/10    /    شماره : ٣٥٤٧٨٦    /    تعداد نمایش : ١٣٩٦خروج
نظرات

سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است.
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است.
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است.
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران