معرفی سرکنسول
اخبار > مرکز تجارتی برای زنان بادغیس افتتاح می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

مرکز تجارتی برای زنان بادغیس افتتاح می‌شود

به گزارش رسانه ها شهرداری شهرقلعه نو از ایجاد یک مارکت تجاری مخصوص بانوان تجارت پیشه برای نخستین بار دراین ولایت خبرمی‌دهد.

شهردار قلعه نو می‌گوید: این مارکت در موقعیت مناسب در شهر قلعه نو ولایت بادغیس می‌باشد که دارای دوطبقه و 100 دربند دکان است.
عبدالقدیر کامران، شهردارقلعه نو می افزاید: قرار است که این مارکت به زودی بصورت رسمی گشایش و مورد استفاده بانوان بازرگان و تجارت پیشه قرار بگیرد
با این حال مسوولان در ریاست امور زنان بادغیس ایجاد این مارکت را برای زنان بادغیس یک سهولت دانسته و می افزایند که بانوان زیادی از ایجاد این مرکز استقبال نموده و خواهان مشارکت و حضور مستقیم در این بازار شدند.
زرغونه شیرزاد رئیس امورزنان بادغیس می‌گوید بانوان تجارت پیشه ازایجاد چنین مرکز تجاری اظهارخشنودی نموده اند و علاقه‌مندی نشان داده اند تاکنون 46 تن از این بانوان بمنظور فعالیت در این مارکت به اداره امورزنان مراجع نموده اند.
خانم شیرزاد افزود: باهمکاری شماری از تجاران و سرمایه‌دارن قلعه‌نو ازهمکاری وایجاد این مارکت استقبال می‌کنند و در راستا سرمایه‌گذاری برای بانوان در این مرکز بازرگانی ویژه بانوان بیشترهمکاری خواهند کرد .
به گفته او این مارکت به آینده نزدیک باحضورگسترده مسولان و بانوان تجارت پیشه افتتاح خواهد شد.
در همین حال شهروندان قلعه نو از ایجاد چنین مارکت‌های ویژه بانوان برای نخستین بار در این ولایت استقبال نموده گشایش چنین مارکت‌ها را برای بانوان تجارت پیشه مفید عنوان می‌کنند.
شماری از این شهروند گان تاکید می ورزند که با فعال شدن چنین مارکت‌ها بانوان بازرگان و تجارت پیشه در بادغیس به خودکفایی خواهند رسید.
ایجاداین مارکت برای بانوان بازرگان و تجارت‌پیشه در ولایت بادغیس در حالی مورد استقبال تعدادی زیادی بانوان و شهروندان این ولایت قرار می‌گیرد که خیلی‌ها بر این باور اند که با آغاز فعالیت این مارکت وضعیت اقتصادی زنان این ولایت بهبود خواهد یافت.


١٠:٠٨ - 1396/04/17    /    شماره : ٤٦٤٨٩٢    /    تعداد نمایش : ٢٣خروج
ساعات كار اداري |  وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر