گالری
پیوند ها


  چاپ        ارسال به دوست

والی هرات شهادت حجت الاسلام توکلی را تسلیت گفت

به گزارش رسانه ها محمد آصف رحیمی والی ولایت هرات در واکنش به شهادت شیخ محمد جعفر توکلی گفت بار دیگر دست دشمنان سیاه‌دل و تروریستان کوراندیش به خون یکی از بهترین شخصیت‌های اجتماعی و روحانی ولایت هرات رنگین شد و حجت الاسلام محمد جعفر توکلی عالم دین، استاد مدرسه و فعال مذهبی اجتماعی بدست ناپاک تروریستان مظلومانه به شهادت رسید.

والی هرات با انتشار اعلامیه ای بیان نمود که شهید توکلی از جمله شخصیت‌های نامدار، عالم و مجاهد ولایت هرات بود که در طول عمر هرچند کوتاه خویش درکنار تأسیس مدارس و مراکز آموزش علوم دینی، زعامت شمار زیادی از جوانان را نیز برعهده داشت و بخاطر تحکیم اخوت اسلامی باصدای رسا درخط مقدم مبارزه باجهل و کور اندیشی قرار داشت.
والی گفت که در شرایطی که مردم مسلمان افغانستان بیشتر از هر زمان دیگر نیاز به وحدت و یکپارچگی دارند، دشمنان ددمنش و مکار، با هدف قراردادن چنین شخصیت‌های فرزانه‌ای درصدد آن هستند تا وحدت و همدلی مردم را برهم زنند و به اهداف ننگین خود برسند.
آقای رحیمی ذکر نموده‌است که ما به این باور هستیم که خون پاک این شهید و سایر علمای گرانقدر به ثمر خواهد نشست و بر عکس تصور و اهداف دشمن، اتحاد و برادری مردم مسلمان ولایت هرات مستحکم تر خواهد شد.
وی در انتها تأکید کرد: هدایت جدی اینجانب به نیروهای اطلاعاتی و کشفی این است تا از همه امکانات و توان خود بخاطر شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت استفاده نمایند.


١٣:٢٦ - 1397/04/02    /    شماره : ٥٢١٥٦٥    /    تعداد نمایش : ٤٥خروج
نظرات

سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است.
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است.
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است.
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران